Za slušné Slovensko? Pozrite si kolekciu vulgarizmov „slušných ľudí“. Ako reagujú liberáli na svojich oponentov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Opätovne zverejňujeme stále aktuálny článok zo 16. marca 2018. Tzv. slušní lepšoľudia, moralizátori, pozrite sa akí v skutočnosti sú…

Slovenská neoliberálna pravica sa zase raz oháňa slušnosťou a slušným Slovenskom. Pozrime sa, ako ich predstava „slušného“ Slovenska vyzerá. Len taký malý príklad toho, akým spôsobom sa správajú vo verejnom internetovom priestore ľudia, ktorí sa oháňajú slušnosťou, ľudskosťou, pravdou a láskou. Obviňujú oponentov zo šírenia nenávisti, no sami šíria nenávisť.

Predstavte si, že by toto niekto napísal na prezidenta

Na pokrytectvo „slušných“ ľudí upozornil aj Ľuboš Blaha, ktorému sa dokonca vyhrážali.

Všetci moralizátori o slušnosti a hejte zaplnili internet masovým útokom na Eda Chmelára, ktorého si nejaký hrdina odfotil natajňáša vo vlaku, pretože liberáli sa v nose nešpárajú.

Na a kto sa nám to ozýval hejtom na internete v roku 2016? Sorošova Nadácia otvorenej spoločnosti a Denník N. Troška sa im to vymklo spod kontroly… Nechýbal ani Filip Struhárik, ktorý hrdo spolupracuje so stránkou Blbec.online, ktorá svojim názorovým oponentom nadáva do blbcov.

No a kto tu chce nastoliť „slušné Slovensko“? Posúďte sami…Foto: zdroj

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
14 thoughts on “Za slušné Slovensko? Pozrite si kolekciu vulgarizmov „slušných ľudí“. Ako reagujú liberáli na svojich oponentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *