Za slušné Slovensko? Pozrite si kolekciu vulgarizmov „slušných ľudí“. Ako reagujú liberáli na svojich oponentov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Opätovne zverejňujeme stále aktuálny článok zo 16. marca 2018. Tzv. slušní lepšoľudia, moralizátori, pozrite sa akí v skutočnosti sú…

Slovenská neoliberálna pravica sa zase raz oháňa slušnosťou a slušným Slovenskom. Pozrime sa, ako ich predstava „slušného“ Slovenska vyzerá. Len taký malý príklad toho, akým spôsobom sa správajú vo verejnom internetovom priestore ľudia, ktorí sa oháňajú slušnosťou, ľudskosťou, pravdou a láskou. Obviňujú oponentov zo šírenia nenávisti, no sami šíria nenávisť.

Predstavte si, že by toto niekto napísal na prezidenta

Na pokrytectvo „slušných“ ľudí upozornil aj Ľuboš Blaha, ktorému sa dokonca vyhrážali.

Všetci moralizátori o slušnosti a hejte zaplnili internet masovým útokom na Eda Chmelára, ktorého si nejaký hrdina odfotil natajňáša vo vlaku, pretože liberáli sa v nose nešpárajú.

Na a kto sa nám to ozýval hejtom na internete v roku 2016? Sorošova Nadácia otvorenej spoločnosti a Denník N. Troška sa im to vymklo spod kontroly… Nechýbal ani Filip Struhárik, ktorý hrdo spolupracuje so stránkou Blbec.online, ktorá svojim názorovým oponentom nadáva do blbcov.

No a kto tu chce nastoliť „slušné Slovensko“? Posúďte sami…Foto: zdroj

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


14 thoughts on “Za slušné Slovensko? Pozrite si kolekciu vulgarizmov „slušných ľudí“. Ako reagujú liberáli na svojich oponentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *