Hoptov boj so „slušnými ľuďmi“ v regióne. Na sociálne návrhy vraj nie sú peniaze

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Chlapci zo Slušného Slovenska Ruščanský a Šudík začali vypisovať hlúposti. Že som vraj ohrozil chod mesta, lebo som nehlasoval za rozpočet. Takže mládenci, za rozpočet som nehlasoval preto, lebo ste nepodporili moje sociálne návrhy s výhovorkou, že nie sú peniaze a pritom ich máme v rozpočte najviac v histórii. Navrhol som zvýšenie podpory pre narodené deti – nepodporili ste to. Navrhol som, aby príspevok na obedy dostávali seniori s dôchodkom do 520 € namiesto terajších 500 – nepodporili ste to. Kolegyňa Sotáková navrhla, aby pozostalí po úmrtí Humenčana dostali jednorazovú sociálnu výpomoc vo výške 200 € – nepodporili ste to. Tu je to vaše Slušné Slovensko podporujúce za prezidentku pani Čaputovú. Môžete sa nadrapovať, koľko chcete a vypisovať, čo chcete, ale opäť ste ukázali, že ste pravičiari ako vyšití!

Ivan Hopta, zdroj Facebook Ivan Hopta

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *