Ľ. Blaha: Už sme tu mali Ústavu 9. mája. Kubánci mali Hnutie 26. júla. Ale ešte asi nikde na svete nemali Vládu 1. apríla

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Foto: TASR – Jaroslav Novák

1. Lepšiu symboliku si už ani nemohli nájsť. Pozriete sa na nového ministra financií a viete, že môžete novú vládu vymenovať jedine na deň bláznov.

2. Tragédiou je, akou slabou autoritou disponuje prezidentka Slovenskej republiky, keď sa nedokáže vzoprieť ani takejto fraške a asistuje pri ponižovaní slovenského národa.

3. Asi nikomu neušlo, ako mala celý čas sklopené oči. Ak má len štipku svedomia, musí sa príšerne hanbiť. Nedá sa to skryť. No napriek tomu nerobí nič, aj keď môže – a to je ešte väčšou hanbou.

4. Nezmohla sa na nič. Jej prejav bol znôžkou fráz, ktorú by zvládol aj stredoškolský študent: bez vízie, bez kritickej reflexie, bez akéhokoľvek duchovnejšieho posolstva. Prázdna, rovnako ako celá vláda.

5. Nový predseda vlády zjavne prezidentke vyhovuje. Najmä jej najvplyvnejším poradcom, a teda americkej ambasáde. Stačí si pozrieť životopis Eduarda Hegera.

6. Vyškolili ho v USA, už tam sa rehlil z fotografií spolu s Jurajom Drobom a Tomášom Valáškom. Zhodou okolností všetci tvrdo proatlantickí politici.

7. Heger potom pôsobil v americkej spoločnosti Cubic Applications, ktorú na Slovensko poslalo Ministerstvo obrany USA pod vedením Donala Rumsfelda, jedného zo strojcov krvavej vojny v Iraku.

8. Počas Dzurindových vlád teda Heger pôsobil ako súčasť amerického poradného tímu, ktorý sa venoval militarizácii Slovenska. Úplný American Dream, vám poviem.

9. Amerika išla so životom Eduarda Hegera aj ďalej. Zvyšok života strávil ako predajca vodky, ktorú na Slovensko distribuovala americká globálna firma.

10. Popri tom bola chlóra, buanda a aj salarabanda. Eduard Heger spolu s Marekom Krajčím a ďalšími poslancami OĽaNO patrí medzi hlavné postavy náboženskej sekty charizmatikov na Slovensku.

11. Amerika, Rumsfeld, vodka, sekta… Toto bude náš nový predseda vlády. A tohto neduživého politika bude samozrejme kompletne riadiť Igor Matovič, ktorému bezmedzne slúži. Jemu a Amerike.

12. Na americkej ambasáde dnes bude striekať šampanské. Ich prezidentka urobila presne to, čo bolo treba. Opäť zradila Slovensko. A urobila zo všetkých Slovákov na symbolického prvého apríla presne to, čo sa v dnešný deň robí – urobila si z nás bláznov.

13. Na Slovensku sa rodí nová tragédia. Vláda Eduarda Hegera je najväčším zlyhaním politických elít od druhej svetovej vojny. Jediný spôsob, ako zastaviť túto éru šialenstva a neslobody, je referendum.

14. Ako vidíte, nič iné nepomôže – ani prezidentka, ani Ústavný súd, ľudia sa už nemajú na koho obrátiť. Len na seba!

15. Želám vláde Eduarda Hegera to, čo drvivá väčšina Slovákov – čo najskorší koniec.

Zdroj: Facebook Ľuboša Blahu

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Ľ. Blaha: Už sme tu mali Ústavu 9. mája. Kubánci mali Hnutie 26. júla. Ale ešte asi nikde na svete nemali Vládu 1. apríla

 • 1. apríla 2021 at 11:54
  Permalink

  Pán Blaha, dajte si respirátor a choďte sa otestovať. Tieto Vaše reči nič neriešia.

  Reply
  • 5. apríla 2021 at 11:38
   Permalink

   Niekedy sa mi zdá, že Blaha aj Matovič sú z podobnej ohrady, iba z iného šapitó.
   Poslúžia svojim, vedia zaujať, ale bez úžitku pre nás.

   Reply
 • 1. apríla 2021 at 14:51
  Permalink

  Výstižné!!!
  DEŇ BLÁZNOV!!!

  Reply
 • 2. apríla 2021 at 11:47
  Permalink

  Kolaboranti postáli nad priepasťou
  ( a 1.apríla vykročili vpred…)
  Čoskoro budeme spomínať (v dobrom Matoviča), to keď sa Biháryová stane premiérkou, Čaputovú stádo druhýkrát odvolí a americká veľvyslankyňa sa doprechádza…
  Na Sliači donesú Bidena otvoriť najväčšiu americkú vojenskú základňu v Európe a slovenskí „dobrovoľníci“(žoldnieri s desaťtisícovými platmi) dobyjú Donbas.
  Poslednú školu prerobia na montážnu dieľňu detskej práce a ku všetkým okresným nemocniciam dostavajú krematória.
  Na plese v opere bude hrdinom večera Pročko s Krištúfkovou, ktorí sa vykadia na Štúrove a Hviezdoslavove spisy…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *